Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#46 2012-06-19 19:21:34

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

zarządca napisał:

proszę was z głębi serca w imieniu Pana Prezesa ... Proszę zanim gniew Prezesa oczyści degeneratów.

Z tego wnoszę (po raz kolejny), że działasz w imieniu/za wiedzą pana Soboli (jest twoim mocodawcą) oraz, że kolejne zdanie (po raz kolejny) nosi znamiona groźby karalnej (art. 190 K.C.) ponieważ występuje u mnie obawa spełnienia zapowiadanej groźby i posiadam wszelkie przesłanki by sądzić, że obawa ta jest uzasadniona, niniejszym skłaniam się do złożenia wniosku o ściganie do prokuratury/Policji. Jeśli jednak nie działasz w imieniu pana Soboli chociaż go czcisz, niechcący dołożyłeś mu niepotrzebnych kłopotów.
Tak czy inaczej jeśli nie piszesz/pisałeś poprzez Internet z telefonu na kartę przez serwery w Indonezji z komputera bez zarejestrowanego systemu operacyjnego itp ... to już niedługo dowiemy się kim konkretnie jesteś.
Do miłego.

Offline

 

#47 2012-06-19 20:03:24

zarządca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Mój Drogi,
Możesz iść gdzie chcesz. Apel o szacunek dla Prezesa jest zasadny. Wspólnota ma być jednością. Zarząd działa zgodnie z prawem. Pan Prezes jest naszym zarządcą i mogę mieć własne zdanie. To że się boisz własnych działań wywrotowych   to twoja sprawa - gdyż wiesz ze Pan Prezes chce dla nas dobra i wierze ze Prezes znajdzie sposób na was. Może was wypleni , wyrwie z korzeniami . Więc jak się boisz to zmien postępowanie lub zgłoś szybko do organów ścigania . Podać ci adres? Widze ze gryzie sumienie. Mam nadzieje ze Prezes bedzie chciał naszego dobra i osłoni nas przed rozłamowcami.Mam prawo tak myśleć , pisać i taki pogląd propagować.Mogę pisać nawet o kóncu świata  jesli Prezesowi włos z głowy spadnie. Albo o zarazie lub klątwie. Boisz się klątwy?Zarazy ? To idz do organów scigania.I jeszcze jedno dla rozwiania waszej niepewnośći. Nie działam w imieniu Prezesa.

Ostatnio edytowany przez zarządca (2012-06-19 20:11:59)

Offline

 

#48 2012-06-19 20:17:00

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

zarządca: nie kontynuuję - zalecenie adwokata.

Offline

 

#49 2012-06-19 20:33:39

 Rockrider

Użytkownik

Skąd: Obozowa 38C
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Zarządco robisz niedzwiedzią przysługę panu Prezesowi. Dobrze wiemy, że Firma mgr Soboli chce sprzedawać mieszkania a ty raczej mu to utrudniasz bo to forum tez czytają potencjalni klienci, wiem coś o tym bo mam kontakt z branżą nieruchomości. Pan Prezes niestety stracił już dwu potencjalnych klientów bo własnie przeczytali to forum i jednak zrezygnowali z kupna mieszkania w tej inwestycji.

Trzymaj tak dalej ...

Offline

 

#50 2012-06-19 21:26:43

Malina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Witam,

jak to czytam to śmiać mi się chce. Rozumiem że "zarządca" może i chce dobrze w swoim rozumowaniu. Świtny z niego agitator . Dobrze że mamy wolność słowa. Ubaw mam świetny. W jakimś procencie ma racje. Wierzy w tego prezesa jak w bożka. No i sie nie dziwie skoro w polityce jeszcze większe głupoty gadają to i on może.

Kasia

Offline

 

#51 2012-06-19 22:56:10

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

kmmareek ma rację nie ma co prowokować głupich wypowiedzi zarządcy, kto chce pójdzie za jego głosem, kto chce pójdzie za głosem rozłamowców <hahaha> też znam osobę, która chciała kupi mieszkanie ale zrezygnowała po zapozaniu się  z głosem zarządcy :-) no cóż przykre to ale zarazem zabawne, taki trol/prowokator też jest potrzebny choćby po to by rozbawić społeczeństwo :-)
z mojej strony EOT

Pozdrawiam

Offline

 

#52 2012-06-20 08:37:43

tecku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 146
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Ja myślę, że ktoś po prostu sobie zabawę z tego robi, zwłaszcza teksty o tajnym przyjęciu u prezesa. Znając życie to jakiś wynajmujący student jakiegoś egzotycznego kierunku albo jakiejś historii, bo widać fascynację PRL-em . Ja mam ubaw po pachy

Offline

 

#53 2012-08-02 13:53:54

pob

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Dopisuje się z prośbą o nie malowanie po ścianach czy drzwiach !
A jeśli ktoś już wynajmuje komuś mieszkanie to proszę robić to z głową.
To samo z papierosami, sam pale, mam popielniczkę z której pety trafiają do woreczka - da się.
Jest również sposób aby kiepować do słoiczka z wodą - ale proszę go wtedy zamykać i nie
wystawiać na słońce bo to trochę śmierdzi - sam się na tym kiedyś przejechałem

Offline

 

#54 2012-08-19 01:27:21

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Taka jedna uwaga. Wiem, że z placu zabaw korzystają również członkowie innych wspólnot (można by umieścić informację, których, żeby była jasność) ale głupota niektóryh przekracza wszelkie granice. Pomijam chusteczki wetknięte w trawe i różne inne śmieci tego typu. Ale siedziąc na ławeczce przy której defakto znajduje się kosz w odległości dosłownie na wyciągnięcie ręki trzeba być conajmniej ociemniałym żeby butelki po napojach zostawiać pod/na ławce. Ludzie przecież to jest nasz teren zielony w dodatku bawią się tam nasze pociechy, szanujmy to póki mamy jeszcze co. W taki sposób do końca roku zamienimy plac zabaw w wysypisko śmieci.

Fajnie by było jak by była jasność kto może korzystać (można by było zwracać uwagę a tak co hmm każdy może powiedzieć przcież płacę) ponieważ w czwartek przyszli sobie ludzie nie dość, że z psem, który latał nawet po tym czymś nazywanym piaskownicą to w dodatku cih jak by się wydawało duże (z wyglądu około 5-7 letnie) dzieci skakały beztrosko po łąwkach i ogrodzeniu. Wisi mi czy zawisną na płoci albo sobie coś zrobią ale brudzą ławkę na której później mógł by ktoś usiąść.

Wiem, że plac jest sprzątany ale czy to oznacza, iż codzinnie mamy tam obić burdel i pozostawiać po sobie syf?

Krzysztof może by jakąś informację o zakazie wprowadzania zwierząt na plac zabaw. A no i pojawiają się koty sąsiada zza ogrodzenia jak mi te zwierzęta osobiście nie przeszkadzają ale piaskownicy juz jak najbardziej.

Swoją drogą nie dało by się sowodować wymiany oraz zwiększenia ilości piasku w piaskownicy, ewentualnie jej powiększenia?

Offline

 

#55 2012-08-19 09:13:46

ania_vu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Ja mieszkam w bloku 40A i z tego co wiem blok obok czyli 40 też dostał klucze. I tak jak Was denerwuje mnie śmiecenie, nie sprzątanie po sobie i starsze dzieciaki, które wszystko bezmyślnie niszczą. Ja już raz wydarłam się na grupę, która wesoło wkroczyła na plac z pistoletami na kulki
Piaskownica to koszmar. Wg mnie nadaje się tylko do wymiany. Dobrze by było ją powiększyć i jej dno czymś wyłożyć. Kolejne pytanie czy musi być w niej aż tyle gratów? Zepsute i połamane zabawki staram się wyrzucać do kosza, ale to niewiele daje gdyż zaraz przybywają nowe. Mam wrażenie, że nikt o to nie dba. Poza tym rodzice nie zamykają za sobą bramki na klucz jak wychodzą z pustego placu dlatego nie wiem czy ktoś nie korzysta sobie z niego bezprawnie.
Przemilczę tę piękną wizualizację ze strony Soboli.  Miał być cudowny ogórek jordanowski a mamy zasyfiony mały placyk...

Offline

 

#56 2012-08-20 11:27:41

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Osiedle to nie śmietnik !

ania_vu napisał:

Piaskownica to koszmar. Wg mnie nadaje się tylko do wymiany. Dobrze by było ją powiększyć i jej dno czymś wyłożyć.

Piasek jest już zamówiony podobnie jak plandeka. Wymiana ma być pod koniec sierpnia ponieważ od września nowa firma sprzątająca wchodzi na budynki 38B i 38C i to właśnie ona w ramach usługi za "free" będzie sprzątała plac. Jeśli coś się będzie przeciągało to proszę o kontakt z REDUTą.

Co do jakości samego placu ... no cóż z tego co wiem to została wybrana najtańsza wersja czego efektem jest ziemia na dnie.

krasus napisał:

Krzysztof może by jakąś informację o zakazie wprowadzania zwierząt na plac zabaw.

Zrobione, pojawi się wkrótce.

Offline

 

#57 2012-08-20 19:36:31

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

krzysztof napisał:

Zrobione, pojawi się wkrótce.

hmmm wiem, że OT ale apropo informacji, może  by też zawiesić informację kto jest uprawniony do kożystania.
Osobiście nie mam nicp rzeciwko aby inni tam przychodzili ale skoro my płacimy a oni śmiecą to jednak informacja o tym które wspólnoty są uprawnione też mogła by się gdzieś znaleźć ewentualnie "wstęp wzbrioniony osobom nieupoważnionym" oraz informacja o tym kto zarządza placem. Wetdy czarno na białym była by na płocie podstawa do wypraszania osób nadliczbowym.
Wiem, że dzieciom nie łatwo wytłumaczyć, że nie wolno na ten plac no ale cóż momentami już jest tłoczno.

Można by pójść dalej znam miejsca gdzie place są zamykane nie tak jak u nas tylko drzwi domykające się samoczynnie otwkierane za pomocą karty zbliżeniowej. Masz kartę wchodzi i wychodzisz, nie masz karty masz problem ;-)

Offline

 

#58 2012-08-20 19:47:37

argentynka

Użytkownik

Skąd: 38c
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 45
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

krasus napisał:

Krzysztof może by jakąś informację o zakazie wprowadzania zwierząt na plac zabaw.

krzysztof napisał:

Zrobione, pojawi się wkrótce.

Ale taka informacja chyba jest w regulaminie placu zabaw, chociaż fakt faktem, jak to zwykle bywa,  może dla niektórych jest za mało widoczna a regulaminu pewnie nie każdemu chce się czytać.

A co do kotów. Koty są niestety ogromną plagą miejsc, w których jest piasek, (oj znacznie większą niż psy) przeważnie załatwiają się właśnie w takich miejscach i wiele się na to nie poradzi, przecież bez problemu przeskoczą przez ogrodzenie. Koty załatwiały się w piasku, który był do niedawna jeszcze koło wjazdu do garaży pod blokiem C, piaskownicę więc traktują zapewne podobnie.


"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami, to jest mój oddech, moje życie" Wojtek Kurtyka

Offline

 

#59 2012-08-20 20:07:59

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

argentynka napisał:

Ale taka informacja chyba jest w regulaminie placu zabaw, chociaż fakt faktem, jak to zwykle bywa,  może dla niektórych jest za mało widoczna a regulaminu pewnie nie każdemu chce się czytać.

No tak w sumie jest ale większość nawet nie zwraca na to uwagi, a tak tabliczka kosztuje kilka/kilkanaście zł i jest ładna obrazkowa - nie trzeba umieć czytać więc inteligencja  ani wykrztałcenie nie będą potrzebne ;-)

argentynka napisał:

A co do kotów. Koty są niestety ogromną plagą miejsc, w których jest piasek.

No tak koty są plagą ale jak się uda można pstryknąć fotki dojść do właściciela i niech zmienia piasek nawet codzień ;-) Jak nie umiekotów wytresować niech je trzyma na smyczy czepiam się ale to przez upał poza tym mam dzieci

Za zwierzęta odpowiadają właściciele i tu nie ma znaczenia jakie zwierzę.

Offline

 

#60 2012-08-22 11:23:45

ania_vu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Osiedle to nie śmietnik !

Dzisiaj stwierdziłam, że część osób korzysta bezprawnie z placu zabaw. Widziałam kobietę z dzieckiem na zamkniętym placu proinsu, która 15 min wcześniej radośnie siedziała u nas. Podejrzewam, że nie tylko ona korzysta z cienia...
Dzisiaj o 9 rano był względny spokój i znajome twarze a później zrobił się na prawdę tłok. Denerwuje mnie to niemiłosiernie, ale nie będę przecież do każdej osoby podchodzić i prosić o dowód w postaci klucza... a taki przecież można sobie łatwo dorobić od kogoś kto ma. Ale niby dlaczego mam płacić za utrzymanie placu zabaw, z którego bezprawnie korzystają ludzie z innych wspólnot. Przydały by się na prawdę jakieś karty magnetyczne czy coś w tym rodzaju czego nie da się podrobić i bez czego nie wejdzie się na plac.
W piaskownicy siedziało dzisiaj z 10 dzieci...nie muszę pisać, że prawie się pozabijały

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset hi8 digital8 video 8 z kamery d https://dominikasurma.pl/