Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#136 2013-03-05 23:26:17

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

@Krzysztof
oki odholować genialne rozwiązane jestem za tylko ... -> zapłacimy powiedzmy 1000zł za odholowanie np. tego angielskiego ciężarowego złomu (zakładając, że nie nasz -brak identyfikatora) później długa droga do odzyskania kosztów od obcokrajowca no chyba, że to jest proste. Możemy zapłacić za pozbycie się utrapienia tylko pytanie czy odbiór pojazdu z parkingu szczególnie, iż nie on za tą przyjemność płaci przy odbiorze czegoś go nauczy - nie sądzę, póki co wszelkie mandaty/informacje i tp olewa.

Przydały by się jakieś małe autka, które by go skutecznie "zastawiły" na powiedzmy tydzień

Offline

 

#137 2013-03-06 12:00:58

 Rockrider

Użytkownik

Skąd: Obozowa 38C
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

właścicielem angielskiego złomu jest niestety nasz współlokator który jest bardzo chamski i grubiański i ma generalnie w czterech literach to co sie do niego mówi. Ja i Krzysiek juz mu nie raz zwaracaliśmy uwagę ale niestety kultury osobistej to ten osobnik nie ma.

Ostatnio edytowany przez Rockrider (2013-03-06 12:55:34)

Offline

 

#138 2013-04-15 21:08:19

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Znów pojawiają się nowe auta bez ident. - póki co mi to nie przeszkodziło w parkowaniu, ale do czasu.
Jaki mamy układ z SM - trzeba zgłosić konkretne auto, czy ogólnie by "wpadli" pooglądać ?

Offline

 

#139 2013-04-16 20:55:49

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Wystarczy zgłosić ogólnie, chociaż ja zawsze podawałem konkretne auto. Doświadczenia do tej pory były takie, że SM chodziła po całym parkingu.

Offline

 

#140 2013-04-19 14:06:26

tecku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 146
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale zniknęły tabliczki pod znakami zakazu wjazdu o identyfikatorach. Zarówno u nas jak i na zakazie zatrzymywania się w sąsiednich blokach. Ktoś wie czy to zamierzone, czy ktoś je po prostu skroił?

Offline

 

#141 2013-04-19 17:53:05

oskiewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 71
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

tecku napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale zniknęły tabliczki pod znakami zakazu wjazdu o identyfikatorach. Zarówno u nas jak i na zakazie zatrzymywania się w sąsiednich blokach. Ktoś wie czy to zamierzone, czy ktoś je po prostu skroił?

Właśnie zauważyłem i miałem pisać to samo pytanie... Dowcipniś, czy jakaś korekta?

Offline

 

#142 2013-04-19 22:43:35

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Korekta niestety. Był jakiś precedens w sprawie sądowej (ogólnie - nie wiem czy to akurat dotyczyło Krakowa) i straż miejska dostała nowe wytyczne. Na tabliczkach musi być dodatkowa informacja kto wydał identyfikatory. Nie powiem głośno co o tym myślę .... sam jednakże trafiłem niedawno na mur dzwoniąc do SM ... Panowie się zaklinali, że nie będą interweniować. Sprawa nie jest nowa ale z wiadomych względów jej nie rozgłaszałem. Problem był też taki, że jeden strażnik o nowych wytycznych słyszał a inny nie. Trochę trwało zanim poznaliśmy oficjalne stanowisko Krakowskiej SM.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Kolpinsee The Bellwood Manor