Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#46 2012-11-30 20:07:34

zarządca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Oj drodzy rozłamowcy, żle wam było za zarządu Prezesa mgr Soboli a teraz jak widzę wasze tzw. zmiany to plakać się chce. Kłamstwa, absurdalne znaki, oszukańcza zmiana zarządu pod przykrywką obniżenia opłat... Nic się nie zminiło na dobre, przeciwnie - płace więcej , samochody parkują zaraz przy wejściu do klatek schodowych zamiast zakazać tam parkować, trawnik to już czas przeszły. Jedyny plus to firma sprzątająca która od nowego roku podniesie opłaty za tą usługę.  Z góry ten zarząd skazany jest na porażkę - bo kto na początku oszukuje (że bedzie taniej zmińmy zarząd) to Panie Krzysztofie o czym tu mówić. A gadki za działalność społeczna za free to juz parodia. Zgodził się Pan, to teraz niech Pan nie marudzi że poświęca Pan kase, czas itp. dla wspólnoty. To Pan tak chcial zmian, obiecywał gruszki na wierzbie. Reduta i Pan to jeden układ który trzeba zmienić.

Offline

 

#47 2012-11-30 21:52:40

eax

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-29
Posty: 52
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

tak btw. mam wrazenie, ze tak jakby wiecej miejsc wolnych jest:p

Offline

 

#48 2012-11-30 22:52:26

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

eax napisał:

tak btw. mam wrazenie, ze tak jakby wiecej miejsc wolnych jest:p

Istotnie, poluzowało się ... już wczoraj to było widać.

@kmmareek

Wybacz, myślałem, że mówicie jednym głosem z krasusem ... przynajmniej tak wywnioskowaliśmy z Mateuszem.

@zarządca
A Ty już nas nie miałeś opuścić przypadkiem? W jednym ze swoich postów poruszałeś ten wątek Obiecanki ....

Offline

 

#49 2012-12-01 19:19:20

zarządca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Miałem opuścić wspólnotę ale po zapewnieniu Prezesa że prawdziwa wspólnota to nie ta która obecnie włada z wyboru oszukanych i zamotanych mieszkańców. Jeszcze będziecie calowac po rękach Prezesa.

Offline

 

#50 2012-12-01 20:08:33

 przemeko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 38
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Wy tak na poważnie, czy ja po prostu tu gdzieś ironii/żartu nie dostrzegam???

Offline

 

#51 2012-12-03 00:03:29

Mateuszu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Wpadłem na to nie chcący, nie wiem jaka cena w końcu została ustalona, ta jest pewnie konkurencyjna.

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-agd … Z436750349

Offline

 

#52 2012-12-13 19:54:56

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Rockrider napisał:

Czy to, że ten biały dostawczak na zagranicznych numerach jest spoza najszej wspólnoty jest informacją pewną?

No właśnie pytanie się powtarza. Kilka dni pod rząd stał na miejscach wspólnoty przy budynkach proinsu a teraz znów ta landara wcisnęła się pomiędzy bramy garażu środkowego i budynku B. Pewnie podejście takie, że skoro anglik to nic mu nie zrobią chyba, że blokada Co nie zmienia faktu, że można by się dowiedzieć skąd on jest naprawdę ;/ Jak od nas to okej a jak nie to niech spa.da

Offline

 

#53 2012-12-13 20:50:40

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Czy zgłoszenia do SM mają już skutek w postaci ich tutaj wizyty ?

Offline

 

#54 2012-12-13 21:03:45

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

miało być oficjalne info reduty co do terminu od kiedy się pojawiają i mandaty lepiają

Offline

 

#55 2012-12-13 21:07:48

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Wspomniany dostawczak należy do wynajmującego mieszkanie w bloku B. Posiada on też kilka innych samochodów w tym sławny, czerwony trójkołowiec. Znany jest z tego, że parkuje gdzie popadnie, również na cudzych miejscach w garażu podziemnym czym wywołał już niejeden konflikt.

Offline

 

#56 2012-12-13 21:55:21

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

czyli taka parkingowa "czarna owca" a że ma zagraniczne blachy to SM może mu naskoczyć i parkuje gdzie chce i jak popadnie. Wiadomo już kiedy identyfikatory zaczną obowiązywać, bo skoro je mamy już to lekki bez sens aby leżały i się kurzyły. Zbliżają się święta/nowy rok - może być ciasno.

Tak poza tym "na dole" nie powinno być dopisku oprócz pojazdów z ważnym identyfikatorem "...na czas do/wyjazdu z garażu"?  Obecnej chcąc legalnie dojechać do garażu trzeba mieć papier za szybą. Więc mając np. trzy pojazdy nie jesteś w stanie korzystać zgodnie z przepisami z tych miejsc.

Wiadomo już co z bełkotem sobola na temat miejsc "za płotem"?

Offline

 

#57 2012-12-13 22:27:19

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

krasus napisał:

Tak poza tym "na dole" nie powinno być dopisku oprócz pojazdów z ważnym identyfikatorem "...na czas do/wyjazdu z garażu"?  Obecnej chcąc legalnie dojechać do garażu trzeba mieć papier za szybą. Więc mając np. trzy pojazdy nie jesteś w stanie korzystać zgodnie z przepisami z tych miejsc.

Prowadziłem wymianę mailową z Redutą i ostatecznie jeśli masz nawet kilka miejsc w garażu to możesz do i z dojeżdżać bez identyfikatorów, a jak SM się czepi to masz pokazać pilota. Dla mnie to średnie wyjaśnienie, ale mam to na piśmie i jak mnie SM przydyba jak będę jechał do/z garażu i SM będzie złośliwa bądź po prostu wyegzekwuje prawo to wrócę z prawnikiem do Reduty.

Offline

 

#58 2012-12-13 23:19:37

Mateuszu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

Ten "trójkołowiec" to słynny Reliant Robin, a skoro jego właściciel dysponuje kilkoma pojazdami, to przecież może parkować na terenie naszej wspólnoty, na górnej płycie itd. Ewentualnie jedynie w jego interesie jest zadbanie o dodatkowe identyfikatory dla pojazdów.

Offline

 

#59 2012-12-14 07:43:04

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

wiesz dla mnie nie ma znaczenia czy to jest słynne/pospolite/czy złom. gdzieś tu wcześniej było napisane, że właścicielowi przysługują 2szt. identyfikatorów bez względu na ilość pojazdów. Zresztą uchwała była i została pojęta w formie identyfikator gościa i właściciela. Poruszałem ten temat kiedyś i skoro tak jest uchwalone to tego się trzymajmy.

Co do tego dostawczaka. Kiedyś stał na górze koło naszej klatki, zastawiając 50% wyjścia pomijam fakt, że wychodziło się prosto na przewożony nim śmietnik.

@Mateusz - czyli co kupuję 10szt. maluchów i Reduta daje mi 10 identyfikatorów - efekt cały parking na górnej płycie obstawiony przeze mnie

Offline

 

#60 2012-12-14 09:51:44

Mateuszu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Znaki zakazu zatrzymywania się/ruchu oraz identyfikatory

@Krasus - wydaje mi się, że jesteś zwolennikiem literalnego egzekwowania prawa, więc pod znakiem wyraźnie jest napisane, że:
a) muisz być mieszkańcem
b) musisz mieć ważny identyfikator

Skoro jesteś to w stanie zorganizować do swoich dziesięciu maluchów, Twoje szczęście.

Uchwała przewiduje 2 identyfikatory, ew jeden extra czyli 3.
Jednak równocześnie  ta uchwała nie może zabraniać posiadania dowolnej liczby pojazdów, w Polsce jest wiele absurdów ale to jeszcze nie Chiny.

Jak się mylę to mnie poprawcie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki