Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#1 2012-03-18 18:45:19

bąbelki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 16
Punktów :   

WŁAMANIA DO SKRZYNKI POCZTOWEJ

Witam,
od grudnia borykamy się z problemem grzebania nam w skrzynce pocztowej. W zimie ktoś wyłamał nam drzwiczki a w piątek poszedł o krok dalej i całkowicie wydłubał zamek, niestety tylko nasza skrzynka jest w polu zainteresowania złodzieja. Chodzi mi o blok 38b, klatka pierwsza. Jeśli ktoś zauważy coś podejrzanego to proszę o interwencję i ewentualnie poinformowanie nas, że coś takiego ma miejsce (mój nr tel 519140777). Sprawa jest już na policji więc przy okazji lojalnie ostrzegam "CIEKAWSKIEGO SĄSIADA",żeby na przyszłość pomyślał zanim ukradnie komuś poufne dane osobowe!!!!

Offline

 

#2 2012-03-20 10:21:08

tecku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 146
Punktów :   

Re: WŁAMANIA DO SKRZYNKI POCZTOWEJ

Ja znowu ostrzegam przed osobami zatrudnionymi przez Pocztę Polska do rozwożenia paczek. Chłopak, który wczoraj wieczorem dostarczył mi przesyłkę za pobraniem oświadczył mi kwotę pobrania o 10zł wyższą niż rzeczywiście była. Spojrzałem na kartę jak już poszedł i nie miałem szansy go złapać. Wina jest moja, bo powinienem pamiętać kwotę, ale usprawiedliwiam się tym, że zamówienie robiłem 2 tygodnie wcześniej. Uważajcie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask