Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-11-29 20:39:31

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Ułańska fantacja - oznaczenie miejsca postojowego dla inwalidów

Mam na myśli miejsce postojowe między b i c. Ktoś to zatwierdził? Przecież był mały znaczek to po co taki wielki ?
W sumie żałuję, że nie podsunąłem pomysłu by walnąć "P" wielkości 5m x 6m na elewacji - w sumie jaka różnica....
Poza tym to miejsce musi być takie wielkie ? przecież obok jest żwirek i chodnik więc linia mogła być przesunięta...
a tak pozostałe 3 auta się cisną, o ile ktoś z głową zaparkuje, bo jak nie to tylko 2.

Offline

 

#2 2012-11-29 21:05:06

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Ułańska fantacja - oznaczenie miejsca postojowego dla inwalidów

w garażu też są miejsca dla inwalidów na jednym parkuje pojazd bez stosownego oznakowania. Cóż Miejsca załatwił Sobola, u niego przynajmniej jak się coś chciało to sruuuu i gotowe tylko budżet rzekomo naciągnięty.

Offline

 

#3 2012-11-29 23:51:28

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Ułańska fantacja - oznaczenie miejsca postojowego dla inwalidów

kmmareek napisał:

Mam na myśli miejsce postojowe między b i c. Ktoś to zatwierdził?

Bądźmy ludźmi. Pan z parteru doświadczył "dobroci" Soboli i w zamian za darmowe miejsce w garażu otrzymał wspólnotowe miejsce bez gwarancji z teoretycznym oznaczeniem. Umówiliśmy się, ze póki on tam mieszka będzie miał to miejsce bo jest mu bardzo potrzebne. Kto go zna wie o co chodzi. Oczywiście możemy tę sprawę formalnie załatwić na zebraniu jeśli widzicie taką potrzebę i czujecie, że powinno to być rozwiązane w inny sposób np. poprzez miesięczny czynsz. Na razie jest jak widać.

kmmareek napisał:

Przecież był mały znaczek to po co taki wielki ? W sumie żałuję, że nie podsunąłem pomysłu by walnąć "P" wielkości 5m x 6m na elewacji - w sumie jaka różnica....

O oznakowaniu już kiedyś pisałem - musi być zgodne z normami bo inaczej nie ma żadnego znaczenia dla SM.
Jest konieczne bo na osiedlu są co najmniej 2 osoby, które za nic mają zakazy/nakazy, parkują w dowolnych miejscach.

kmmareek napisał:

Poza tym to miejsce musi być takie wielkie ? przecież obok jest żwirek i chodnik więc linia mogła być przesunięta...
a tak pozostałe 3 auta się cisną, o ile ktoś z głową zaparkuje, bo jak nie to tylko 2.

Na wiosnę, razem z poprawą zieleni zostaną pomalowane linie na parkingu zewnętrznym. Można się zastanowić nad wielkością tego miejsca.

krasus napisał:

Cóż Miejsca załatwił Sobola, u niego przynajmniej jak się coś chciało to sruuuu i gotowe

Zapraszam do Zarządu. Zatwierdzisz i będziesz nadzorował realizację.

krasus napisał:

... tylko budżet rzekomo naciągnięty

Gdybyś był na zebraniu, zobaczyłbyś rozliczenie Soboli za I-VI 2012 ... ale cóż

Offline

 

#4 2012-11-30 18:18:13

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: Ułańska fantacja - oznaczenie miejsca postojowego dla inwalidów

krzysztof napisał:

kmmareek napisał:

Mam na myśli miejsce postojowe między b i c. Ktoś to zatwierdził?

Bądźmy ludźmi. Pan z parteru doświadczył "dobroci" Soboli i w zamian za darmowe miejsce w garażu otrzymał wspólnotowe miejsce bez gwarancji z teoretycznym oznaczeniem. Umówiliśmy się, ze póki on tam mieszka będzie miał to miejsce bo jest mu bardzo potrzebne. Kto go zna wie o co chodzi. Oczywiście możemy tę sprawę formalnie załatwić na zebraniu jeśli widzicie taką potrzebę i czujecie, że powinno to być rozwiązane w inny sposób np. poprzez miesięczny czynsz. Na razie jest jak widać.

Źle mnie zrozumiałeś - miałem na myśli oznaczenie tego miejsca i uściśliłem, o które mi chodzi. NIE neguję jego potrzeby i umiejscowienia z wiadomych przyczyn. Musi tu tyć i tyle.

krzysztof napisał:

kmmareek napisał:

Przecież był mały znaczek to po co taki wielki ? W sumie żałuję, że nie podsunąłem pomysłu by walnąć "P" wielkości 5m x 6m na elewacji - w sumie jaka różnica....

O oznakowaniu już kiedyś pisałem - musi być zgodne z normami bo inaczej nie ma żadnego znaczenia dla SM.
Jest konieczne bo na osiedlu są co najmniej 2 osoby, które za nic mają zakazy/nakazy, parkują w dowolnych miejscach.

No widzisz nie wziąłem pod uwagę, że komuś przyjdzie na myśl tam zaparkować i będzie potrzebna pomoc SM.
Mniejsze znaki chyba jednak istnieją?

krzysztof napisał:

kmmareek napisał:

Poza tym to miejsce musi być takie wielkie ? przecież obok jest żwirek i chodnik więc linia mogła być przesunięta...
a tak pozostałe 3 auta się cisną, o ile ktoś z głową zaparkuje, bo jak nie to tylko 2.

Na wiosnę, razem z poprawą zieleni zostaną pomalowane linie na parkingu zewnętrznym. Można się zastanowić nad wielkością tego miejsca.

O to bym prosił.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
szalki do hodowli komórkowej