Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2017-01-12 15:51:06

argentynka

Użytkownik

Skąd: 38c
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 45
Punktów :   

Problemy z listonoszem

Czy zdarza się Wam, że listonosz wrzuca Wam do skrzynek listy zaadresowane do sąsiadów? Do mojej skrzynki nagminnie wrzucane są listy dla sąsiadki mieszkającej pod tym samym numerem mieszkania, tylko, że w bloku B.
Nie jest to dla mnie jakimś dużym problemem regularne dostarczanie sąsiadce listów zaadresowanych do niej, gorzej jak nie ma mnie w Krakowie, a listy leżą po dwa tygodnie w mojej skrzynce.
Kiedyś będąc na poczcie, przy okazji poprosiłam aby przekazali listonoszowi/listonoszom, aby dokładniej sprawdzał/sprawdzali adres na liście, ale skutku to jak widać nie przyniosło, bo ostatnio sąsiad przyniósł mi list polecony zaadresowany do mnie, który został wrzucony do jego skrzynki, u mnie natomiast zostało awizo do tego listu...sytuacja co najmniej dziwna.


"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami, to jest mój oddech, moje życie" Wojtek Kurtyka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Venturina Terme