Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2016-08-18 09:55:08

Marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 25
Punktów :   

TV

Czy ktoś z Sąsiadów ma problem z telewizją naziemną? U nas od czerwca nie ma. Czy komuś udało się taki problem rozwiązać? Z góry dziękuję za odp

Offline

 

#2 2016-08-19 08:36:38

obozoweTango

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 76
Punktów :   

Re: TV

Blok B, klatka 2, telewizja naziemna działa wyśmienicie:P

Offline

 

#3 2016-08-19 13:24:09

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Re: TV

W czerwcu były 2 razy problemy, dzwoniłem do Reduty. Za pierwszym razem podobno to był większy problem nie tylko w C4, ale szybko "pan konserwator" zrobił (ktoś coś odłączył...). Przy okazji drugiego razu dowiedziałem się, że goście z UPC byli "przyłapani" na odłączaniu naziemnej by "przekonać" do swoich usług.
Żona akurat widziała UPCowca wchodzącego do klatki, a za chwilę nie było naziemnej..
Raz trafiłem na UPCowca na korytarzu akurat otwierającego skrzynkę, przywitałem się i powiedziałem, że będę panu patrzył na ręce bo ostatnio coś się dzieje z naziemną, popatrzył sekundę do środka, zamknął i poszedł - nie wiadomo co o tym myśleć. Nie jestem przekonany, że to oni - ale też ich nie bronię bo w czasach konkurencji między Balmontem, T-montem i nimi to kto wie.

Od tej pory jest jednak cały czas ok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.obozowa38bc.pun.pl