Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#1 2012-05-23 11:12:43

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Lewiatan na Obozowej

Informacja w 100% potwierdzona więc oficjalnie można ją podać. Z końcem września wygasa umowa najmu lokalu dla wspomnianego sklepu. Nie została przedłużona przez firmę Sobol'a. Jeszcze nie jest pewne czy sklep będzie w pełni funkcjonował do tego terminu, czy już we wrześniu rozpocznie się jego opróżnianie. Trochę szkoda, zważywszy na wygodę, ilość asortymentu oraz całkiem dobre ceny.

Z niepotwierdzonych informacji, które krążą miedzy sprzedawcami można podać, że w tym samym miejscu ma być inny sklep lub to co mnie rozbawiło, że firma Sobola zamierza otworzyć swój sklep

Offline

 

#2 2012-07-22 10:18:36

ania_vu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Lewiatan na Obozowej

Pocztą pantoflową dowiedziałam się że na miejscu Lewiatana ma powstać Carrefour Express.

Offline

 

#3 2012-07-22 15:42:37

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Lewiatan na Obozowej

Do końca września mają się całkowicie wyprowadzić więc napewno swoją działalność zakończy wcześniej. W jego miejsce ma być Carrefour Express. Natomiast część obecnej obsługi zostanie "rozrzucona" po okolicznych sklepach sieci Lewiatan.

Offline

 

#4 2012-10-24 10:50:20

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Lewiatan na Obozowej

W miejscu Lewiatana na pewno powstanie Carrefour Express - otwarcie wg. nieoficjalnych źródeł 6 listopada. Mam nadzieję, że nowo otwarta piekarnia nie zakończy swojej działalności bo chleb mają super

Ps. Co myślicie o kolorze w/w sklepu? Mam nieodparte wrażenie, że komuś zostało farby ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Venturina Terme Appartement S+2 en plein coeur de la Marsa Plage