Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#1 2011-12-22 13:05:44

 kmmareek

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 410
Punktów :   

Ogłoszenia o forum

Może bardziej rozpropagować informacje o forum na osiedlu - jakieś małe ogłoszenia/wlepki na tablicach informacyjnych w klatkach itp. ? A może są tylko nie widziałem ? - tym bardziej

Offline

 

#2 2011-12-22 13:32:07

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Ogłoszenia o forum

Kiedyś umieściłem ogłoszenia o forum na drzwiach i tak forum zaczęło działać Umieszczenie na tablicach informacyjnych  małych karteczek z informacją jest idealnym pomysłem. Sam się do niego zabierałem ale jeśli mogę Cię o to prosić to będę wdzięczny. Inna sprawa, że dużo osób spogląda tam sporadycznie. Stąd dodatkowy pomysł aby podobne karteczki wrzucić od razu każdemu do skrzynki na listy. Pocztę raczej odbiera się regularnie.

Z doświadczenia wiem rozmawiając z sąsiadami, że nie mają pojęcia o istnieniu forum.

PS. Przeniosłem ten wątek do działu Opinie, pomysły i uwagi. Dział komunikatów pomyślałem jako informacje dla mieszkańców w rodzaju: daty zebrań, przeglądy, konieczność odebrania jakichś papierów itp. Zasadniczo prosiłem Sobolę aby to właśnie on się tym zajął ale nikt z zarządcy nawet nie utworzył konta. Może trzeba zainterweniować osobiście w kilka osób.

PS2. Nasze forum bardzo wysoko indeksuje się w GOOGLACH

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwizowo.pl klubcsr.pl