Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#16 2012-01-27 23:09:13

sabinas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Piwnice-komórki lokartorskie

Witam . Czy na  forum jest może właściciel komórki nr 14 ( czarny nr na  drzwiach)   a  defakto  nr  018  ??

Ponieważ  tak się  składa  że  piwnica  jest  nasza,  a  zajęta przez  kogoś  omyłkowo ?? 

Czekamy już  ponad  3  tyg ( na  zwolnienie ) ,  sprawdzamy  co  dzień  i  cięgle  zajęta  ...  a  nie powiem bo  bardzo nam potrzebna  ...

Powoli moja  cierpliwość  się już  kończy bo  w  końcu  zapłaciliśmy  za   te  2,5 metra  ,  i  chciałabym móc z   niej  skorzystać ...

Ostatnio edytowany przez sabinas (2012-01-27 23:11:50)

Offline

 

#17 2012-01-30 18:39:58

tecku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 146
Punktów :   

Re: Piwnice-komórki lokartorskie

My mamy 13 pod blokiem C, ale niestety nie wiem z kim sąsiadujemy. Zostawcie wiadomość na drzwiach, może to jakieś nieporozumienie. Według mnie to troche pogmatwane i mało profesjonalnie traktowana była kwestia komórek przez Sobolę. Raz, że były różne numeracje projektowa i administracyjna to jeszcze informacje o nich były przekazywane na gębę. W końcowej umowie notarialnej była numeracja administracyjna, a na drzwiach została projektowa o ile się nie mylę, wiec to że Wasza piwnica jest zajęta może wynikać z tego typu nieporozumienia.

Offline

 

#18 2012-01-31 22:57:34

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Piwnice-komórki lokartorskie

Miałem identyczną sytuację na szczęście po kilku dość ostrych interwencjach u developera pomieszczenie zostało udostępnione. Nie wiem dlaczego ale czasem mam wrażenie, że developer łaskę robi że coś zrobi. Zawsze możesz zgłosić, że zostało Ci sprzedane pomieszczenie zajęte, ewentualnie, że ktoś zajął bezprawnie ponieszczenie nie należące do niego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.obozowa38bc.pun.pl