Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.


#1 2018-02-26 13:43:28

argentynka

Użytkownik

Skąd: 38c
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 45
Punktów :   

Przegląd piecyka gazowego

Czy mógłby ktoś podać namiary do sprawdzonej osoby, która robi przeglądy piecyków tego typu?


"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami, to jest mój oddech, moje życie" Wojtek Kurtyka

Offline

 

#2 2018-02-27 16:40:16

gryzli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przegląd piecyka gazowego

I dokladnie z tym samym pytaniem wszedłem na forum, tak więc przyłączam sie do prośby + dodam cos od siebie.
Stosunkowo niedawno sie wprowadziłem i chciałem zapytac jak wyglada sytuacja z przeglądami i ogólnie z piecykami.

W instrukcji zalecany jest serwis co roku... praktykuje to ktoś, a jeśli tak to jest organizowana jakas ekipa ktora przeleci przez nasze bloki ?
Moj piecyk wydaje glosnie odglosy zaraz po włączeniu ( ale nie zawsze...) Spotkał się ktoś z tym. Może niski ciśnienie wody albo coś sie zapowietrzylo ?

Dzięki!

Offline

 

#3 2018-02-28 14:23:47

oskiewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 71
Punktów :   

Re: Przegląd piecyka gazowego

Piece są już i tak po gwarancji, więc coroczny przegląd nie jest obowiązkowy. Jednak z gazem trzeba ostrożnie i chyba lepiej je przeglądać, niż wylecieć w powietrze razem z połową bloku albo zostać w zimie bez ogrzewania lub ciepłej wody Poza tym, czyszczenie od czasu do czasu poprawia wydajność pieca, czego skutkiem jest niższe zużycie gazu.

Ja po gwarancji skorzystałem z konkurencyjnego serwisanta (mogę podzielić się numerem tel. na priv), który nie dość, że był nieco tańszy, to jeszcze rozwiązał mój odwieczny problem ze zbyt niskim ciśnieniem ciepłej wody.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
betónovĂĄ Ĺžumpa Bytča Проживание Ла-Кинта