Forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C

Witamy na forum mieszkańców bloków przy ul. Obozowej 38B oraz 38C w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji związanych z naszym osiedlem, okolicą i nie tylko.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2012-11-27 11:59:07

 krzysztof

Administrator

Skąd: Obozowa 38B, klatka III
Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 408
Punktów :   -1 

Re: Przegląd gazowy - byłem, czekałem, nie przyszli...

przemeko napisał:

Tutaj większy nacisk kładę na "Terminy powinny być co najmniej dwa i to podanne z tygodniowym wyprzedzeniem." Z roboty wracam o 18:30. Cieżko będzie mi się wyrobić na nowy termin na 17.

Wygląda to tak, że ogłoszenia rozwieszała firma, która dokonywała przeglądu. Oczywiście wcześniej przegląd był zlecony przed administratora. Firma nie uzgadniając terminów po prostu wywiesiła informację. Chyba każdy był zaskoczony (wróciłem po 18 tego dnia ) ... sama REDUTA również. Wiem, że było nawet spotkanie z szefem administracji w tej sprawie. Wiem również, że prawie cały blok B i część bloku C jest po przeglądzie.

Jeśli komuś nowy termin nie pasuje to prośba o kontakt z administracją. Gość powinien być na osiedlu do tej właśnie godziny - czyli 19:30. Można zgłosić mieszkanie i pojawi się o wyznaczonej godzinie.

Offline

 

#17 2012-11-27 18:16:12

saark18

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 154
Punktów :   

Re: Przegląd gazowy - byłem, czekałem, nie przyszli...

Krzysztof napisał:

  W tym kontekście nie rozumiem rozróżnienia lokator i właściciel.

i słusznie, bo nie to było moim zamiarem. kartka zdaje się brzmi -  obecność lokatorów obowiązkowa.
Nie widzę powodu żeby ktoś kazał mi obowiązkowo być w domu kiedy ma do mnie sprawę- kominiarze biorą pieniądze za kontrolę.
Abstrahując od terminu - kartka pojawiła się albo dzień wcześniej albo tego samego dnia - wydaje mi się że powinna zawierać słowo proszę.
mój poprzedni post w tym temacie pokrętnie - widocznie zbyt, to sugerował.

Offline

 

#18 2012-11-27 19:01:24

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Przegląd gazowy - byłem, czekałem, nie przyszli...

saark18 napisał:

Krzysztof napisał:

  W tym kontekście nie rozumiem rozróżnienia lokator i właściciel.

i słusznie, bo nie to było moim zamiarem. kartka zdaje się brzmi -  obecność lokatorów obowiązkowa.
Nie widzę powodu żeby ktoś kazał mi obowiązkowo być w domu kiedy ma do mnie sprawę- kominiarze biorą pieniądze za kontrolę.
Abstrahując od terminu - kartka pojawiła się albo dzień wcześniej albo tego samego dnia - wydaje mi się że powinna zawierać słowo proszę.
mój poprzedni post w tym temacie pokrętnie - widocznie zbyt, to sugerował.

hmm kartka u nas w klatce wisiała kilka dni wcześniej (~3) Jak ktoś wcześniej wspomniał powinny być przynajmniej dwa terminy o dwóch różnych porach. Obecność obowiązkowa hmm powinna być informacja z kontaktem (nie przyglądałem się możliwe, że jest) i jeżeli ktoś nie może w wyznaczonych terminach to przydała by się możliwość indywidualnego umówienia się.

Offline

 

#19 2012-11-27 20:03:40

 Rockrider

Użytkownik

Skąd: Obozowa 38C
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: Przegląd gazowy - byłem, czekałem, nie przyszli...

Info z numerem jest na kartce

Offline

 

#20 2012-11-27 22:51:16

 krasus

Użytkownik

Skąd: 38C
Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 446
Punktów :   

Re: Przegląd gazowy - byłem, czekałem, nie przyszli...

co nie zmienia faktu, iż bardziej przyzwoicie by było coś w stylu ... prosimy o obecność w wyznaczonym terminie, w razie nieobecności kontakt... jakaś taka forma grzecznościowa a nie tryb rozkazujący była by milsza i przyjaźniejsza ;-)

Offline

 

#21 2012-11-27 23:06:00

 Rockrider

Użytkownik

Skąd: Obozowa 38C
Zarejestrowany: 2012-05-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: Przegląd gazowy - byłem, czekałem, nie przyszli...

Facet może wiecej obsługuje spółdzielnie mieszkaniowe a wiadomo jak tam podchodzi się do lokatorów.
Z drugiej strony skończmy tą troche jałową dyskusję bo to chyba już za bardzo nie ma sensu ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krekole.pl probówki wirówkowe typu falcon